ART / Lithographs / Litograph in colors 8761037
nr 876 1037
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist, föreställande Bengt Lindström, sheet: 47x52, med dedikation skadad.
oidentifierad konstnär, föreställande Bengt Lindström, bladets mått: 47x52
Condition: med dedikation skadad
600
SEK 400
Monday February 17 2014
at 18:59:39
14/2 15:27:57
350 kr
17/2 18:54:38
- Thema-auction
Feb 17
Read more about Grafik